שם מלא
אימייל
טלפון
נושא
האדם – עולם קטן, העולם – אדם גדול

 

 "האדם – עולם קטן, העולם – אדם גדול"

הגוף שלנו הוא הרמוני, הכול פועל בו בשלמות מדהימה, כל חלק וכל איבר קשור לאחר, התקשורת זורמת בכל חלקי הגוף. כל תא קשור לכל התאים האחרים בגוף מבחינה מבנית ותפקודית. כך גם המחשבות, האמונות, הפחדים והחלומות, מחוברים יחד באופן דינאמי במבנה ותפקוד הנפש שלנו.

הרפואה המערבית חילקה את הגוף שלנו למערכות, כדי שיהיה לה קל יותר לטפל באדם, או יותר נכון, בסימפטומים של המחלות. יש אורטופדיה, גניקולוגיה, אף-אוזן-גרון, אנדוקרינולוגיה ועוד. אך בעצם, הכל מחובר, כל המערכות שלנו מחוברות, מושפעות ומשפיעות אחת על השנייה.

הרפואה ההוליסטית כאמור, מתייחסת לאדם כאל מכלול, ומטפלת באדם ולא במחלה.

העולם שלנו מתגלה לנו היום כעולם גלובלי ומקושר – בדיוק כמו הגוף שלנו. מתגלה היום שבכל העולם כולנו קשורים אחד לשני ותלויים אחד בשני, גם אם לא תמיד אנחנו רואים ומרגישים זאת. יחד עם זה, לאורך ההיסטוריה קרה תהליך הפוך – הלכנו ונפרדנו יותר ויותר, עד למצב שבו האגו כל כך גדול שאנו לא מסוגלים לסבול גם את האדם הכי קרוב לנו, אין לנו סבלנות, אנחנו מרגישים שכולם קיימים רק כדי לשרת אותנו. אנחנו בורחים למדיטציות, לטלוויזיה, למחשב ולמשחקים באייפון ודומיו, אנחנו מחפשים את הקשר שחסר לנו, דרך הרשתות החברתיות.

הטבע מצידו, רוצה שנתחבר ונחזור לאיזון של חיבור בינינו, כמו בטבע, ואנחנו הולכים ומתרחקים.. מתרחקים מעצמנו, מתרחקים מאחרים, מתרחקים מהטבע.

 
טיפול הוליסטי, טיפול במגע, מרגיע ומחזק, מחזיר אותך חזרה פנימה לתחושה של איזון וחיבור לטבע. 
מחבר אותך בחזרה לעצמך ויחד עם זאת, גם לאחרים סביבך.

 עִיגוּל קליניקה הוליסטית לרפואה משלימה, פתח תקווה, טלפון : 052-2450459 

כל הזכויות שמורות © reflexigul.co.il

עיסוי נשים בהריון פתח תקווה , עיסוי שוודי  , רפלקסולוגיה בפתח תקווה